Szkolenie z zakresu public relations w Międzywodziu

Już niebawem, bo w dniach 29 czerwca do 1 lipca 2011 roku odbędzie się kolejne szkolenie, tym razem w Międzywodziu poświęcone tematyce public relations. Jest jeszcze kilka ostatnich wolnych miejsc.

Jeżeli chcesz zyskać przychylność partnerów biznesowych, poprawić wizerunek firmy i podnieść motywację swoich pracowników koniecznie warto z oferty skorzystać.

Szkolenie prowadzi Andrzej Szastok, trener biznesu, coach, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Celem trzydniowych warsztatów jest wzmocnienie potencjału adaptacyjnego pracodawców i kadry zarządzającej firmami rzemieślniczymi i z sektora małej i średniej przedsiębiorczości poprzez podniesienie poziomu wiedzy, kwalifikacji i świadomości w obszarze public relations i komunikacji.

Projekt „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP” w ramach, którego odbywają się szkolenia realizowany jest przez Związek Rzemiosła Polskiego od grudnia 2010 roku.

Warsztaty składają się z paneli poświęconych problematyce PR, komunikacji wewnętrznej, gdzie kursanci poznają narzędzia skutecznej komunikacji wewnątrz firmy, uczą się przeprowadzania audytu i strategii komunikacji wewnętrznej. Podczas warsztatów poruszane są kwestie PR produktowego, lobbingu, kontaktów z mediami, komunikacji kryzysowej. Podczas warsztatów prowadzone są ćwiczenia interaktywne.

Warsztatom stacjonarnym towarzyszą szkolenia e-learningowe.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem projektu: biuro@pr4msp.pl/
Szczegółowe informacje  na stronie projektu: www.pr4msp.pl