Szkolenie „Dotacje unijne dla przedsiębiorców w II połowie Perspektywy Finansowej 2007 – 2013”

Dziennik Rzeczpospolita zaprasza na bezpłatne szkolenie „Dotacje unijne dla przedsiębiorców w II połowie Perspektywy Finansowej”, które odbędzie się 9 kwietnia 2010 roku w Warszawie. 

Według zapowiedzi przedstawicieli instytucji zarządzających środkami europejskimi rok 2010 może być ostatnim, w którym organizowane będą konkursy na dotacje. Może to być zatem ostatnia okazja na zdobycie kapitału na nowatorskie, odważne inwestycje w rozwój własnej firmy i jej pracowników. Warto z niej skorzystać.

Tylko z programu Innowacyjna Gospodarka dla przedsiębiorców zaplanowano 38 konkursów, w których zostanie podzielone ponad 800 mln zł. Pomoc będzie dostępna także w ramach programów regionalnych.

Pieniądze unijne nie są łatwe – wymagają z jednej strony strategicznego i kompleksowego myślenia o rozwoju własnej firmy. Z drugiej obarczone są procedurami, wymogami i zasadami – niełatwymi i nierzadko uciążliwymi. Jednak przykłady tysięcy przedsiębiorstw, które mając ciekawy pomysł na rozwój skorzystały z dotacji i odniosły sukces, pokazuje, że warto sięgać po pomoc Unii Europejskiej.

Uczestnictwo bezpłatne.
Obowiązuje wyłącznie rejestracja internetowa.

Więcej informacji:
LINK