Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 16/11/2022

Spotkanie konsultacyjne z Izbami Rzemieślniczymi promujące dialog społeczny

W dniach 15-16 listopada 2022 w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie odbyło się spotkanie konsultacyjne z Izbami Rzemieślniczymi promujące dialog społeczny.

Spotkanie otworzył Pan Jan Gogolewski, Prezes Związku Rzemiosła Polskiego, natomiast moderatorem dyskusji był Pan Wacław Napierała, Wiceprezes Związku Rzemiosła Polskiego.

Pierwszego dzień spotkania konsultacyjnego został poświęcony wymianie spostrzeżeń na tematy projektu ustawy o aktywności zawodowej, projektu ustawy o rzemiośle oraz szans i zagrożeń przygotowania zawodowego w rzemiośle.

Drugiego dnia ponownie został podjęty temat projektu ustawy o rzemiośle, ponieważ w spotkaniu udział wzięła Pani Paulina Woźniecka - Zastępca Dyrektora Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. 

Następnie odbył się panel pt. „narzędzia informatyczne, a promocja dialogu społecznego, instrumentów rynku pracy i przygotowania zawodowego w rzemiośle; kierunki rozwoju narzędzi informatycznych Związku Rzemiosła Polskiego”, a na koniec zebrało się wąskie grono osób na spotkaniu grupy ekspertów izbowych ds. narzędzi informatycznych ZRP pt. „analiza sytuacji zastanej, wniosków organizacji członkowskich oraz przygotowanie planu działania”.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018