Są wolne miejsca na szkolenia z public relations w Bydgoszczy i w Słupsku

Można jeszcze wysłać zgłoszenie na bezpłatne szkolenie z zakresu PR w małych i średnich przedsiębiorstwach. Dwa najbliższe szkolenia, na które są jeszcze wolne miejsca  odbędą się w Bydgoszczy (1-3 czerwca) i w Słupsku (15-17 czerwca 2011 r.).

 Projekt „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP” w ramach, którego organizowane są szkolenia skierowany jest do przedsiębiorców z sektora mikro-, małych i średnich firm. Projekt realizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Projekt zakłada cykl 26 szkoleń, w największych miastach Polski. Frekwencja na poszczególnych warsztatach jest niewątpliwie dowodem na to, że tematyka projektu trafiła w rynkową niszę, zwłaszcza obecnie, kiedy narzędzia PR stają się niezbędnym elementem sukcesu przedsiębiorstwa w świecie biznesu.

W warsztatach biorą udział przedsiębiorcy, kadra zarządzająca firmami i pracownicy, którzy chcą poszerzyć kwalifikacje i świadomość w obszarze public relations i komunikacji.
 
Podczas trzydniowych warsztatów poruszane są kwestie związane z celami, funkcjami i strategiami public relations. Kursanci poznają metody komunikacji wewnętrznej i strategie działania w kryzysie. Poznają najczęściej uzywane narz edzia PR, a także uczą się opracowywać strategię działań public relations i komunikowania z mediami.
 
Spotkania stacjonarne są uzupełniane warsztatami e-learningowymi, dzięki którym kursanci mają możliwość konsultowania się z ekspertem i wymiany doświadczeń pomiędzy sobą.

Szkolenia zakończą się w kwietniu 2012 roku.
 
Najbliższe odbędą się w:
– Bydgoszczy – 1-3.06.
– Słupsku – 15-17.06.
– Międzywodziu – 29-30 czerwca i 1 lipca,
– i w Zakopanem – 6-8 Lipca 2011 roku
 
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
biuro@pr4msp.pl,
tel/faks: 22 50-44-274
www.pr4msp.pl