Ruszyła strona internetowa projektu „Innowacje – to proste!”

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową projektu „Innowacje – to proste!”. Można na niej znaleźć informacje na temat wyników badań, planowanych szkoleń dla przedsiębiorców oraz partnerów społecznych, a także przydatne wiadomości z zakresu wdrażania innowacji w mikro i małych przedsiębiorstwach.

Uruchomiona strona ma służyć przede wszystkim właścicielom mikro i małych przedsiębiorstw oraz pracownikom kadry zarządzającej zainteresowanym wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań w swoich firmach. Ponadto, strona będzie ważnym źródłem informacji dla organizacji rzemiosła, partnerów społecznych i ekspertów, którzy chcą wspierać przedsiębiorców w podnoszeniu innowacyjności ich firm. Przejrzysty układ portalu pozwala szybko i łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Projekt „Innowacje – to proste” jest realizowany od 1 czerwca 2011 roku przez Związek Rzemiosła Polskiego i BDKM Grupę Doradczą Sp. z o.o. Jego główny cel to diagnoza barier wprowadzania innowacji oraz podniesienie kompetencji zawodowych w zakresie jej wprowadzania w mikro i małych przedsiębiorstwach. Realizacja projektu zostanie zakończona 30 maja 2013 roku.

 

Witryna projektu „Innowacje – to proste!”: LINK