Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 15/12/2009

„Profesjonalizm i nowoczesność w tradycyjnych organizacjach rzemieślniczych”

Powszechnie uważa się, iż kapitał ludzki jest podstawowym czynnikiem rozwoju przedsiębiorstwa i wzrostu jego pozycji. Strategicznego znaczenia nabrało pozyskiwanie pracowników o odpowiednich kompetencjach, możliwość realizacji celów przedsiębiorstwa i umocnienie jego pozycji rynkowej oraz inwestowanie w rozwój zasobów ludzkich, którego istotnym elementem są różnego rodzaju szkolenia, warsztaty, kursy.

1 grudnia 2009 roku Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy rozpoczęła realizację projektu „Profesjonalizm i nowoczesność w tradycyjnych organizacjach rzemieślniczych”, którego celem jest przede wszystkim aktywizacja środowisk cechowych i dostosowanie kwalifikacji pracowników do potrzeb współczesnego rynku, tak aby świadczone przez nich usługi były na jeszcze wyższym poziomie jakości.

Projekt szkoleniowy adresowany jest do pracowników Cechów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy zainteresowani są nabyciem nowych i uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności.  

Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych, profesjonalnych trenerów a proponowane moduły szkoleniowe obejmują następujące zagadnienia:
Moduł I - Informatyczny (podstawowe i zaawansowane techniki wykorzystywania nowoczesnych narzędzi informatycznych w pracy zawodowej),
Moduł II - Zawodowy (prawo pracy, prawo oświatowe, BHP i rachunkowość w firmie),
Moduł III - Interpersonalny (komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, negocjacje i etykieta w biznesie).

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018