Polsko-izraelska konferencja w Tel Awiwie

Ambasada RP w Izraelu zaprasza do udziału w konferencji poświęconej polsko-izraelskiej współpracy w zakresie nanotechnologii i inżynierii materiałowej.

Konferencja odbędzie się 1 grudnia 2014 r. w Tel Awiwie. Program zakłada organizację paneli poświęconych współpracy biznesowej i technologicznej oraz sesji spotkań bilateralnych. Stanowić ona będzie doskonałą okazję do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z partnerami izraelskimi, wśród których znajdą się, obok przedstawicieli biznesu, w tym funduszy venture capital, także reprezentanci m.in. Israeli National Nanotechnology Initatitve (INNI) – sieci firm i instytucji branży nano, przedstawiciele uniwersyteckich instytutów nanotechnologii i inżynierii materiałowej oraz instytucji rządowych zajmujących się współpracą gospodarczo-naukową z krajami europejskimi.

Jednym z najważniejszych celów przyświecających organizacji przedsięwzięcia jest promocja polskich przedsiębiorstw i instytucji naukowo-badawczych jako tych, które z powodzeniem mogą współpracować/konkurować na globalnym rynku z podmiotami izraelskimi, w szczególnie docenianej przez Izrael dziedzinie.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Szacunkowy koszt wyneisie ok. 800 USD na osobę (zakwaterowanie i przelot na linii Warszawa – Tel Awiw – Warszawa) – z wykorzystaniem specjalnych stawek wynegocjowanych przez Ambasadę
Do wyczerpania puli środków na ten cel istnieje możliwość pokrycia do 50% kosztów.
Więcej: LINK