Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 20/01/2010

Ostatnie szkolenia z projektu "Etyka i Biznes"!

Jak połączyć zasady etyki i wymagania biznesu? Jak zmniejszyć stres w pracy? Jak zapewnić bezpieczeństwo i elastyczność zatrudnienia? To jedne z wielu zagadnień poruszanych podczas szkoleń prowadzonych w ramach projektu „Etyka i Biznes”.

Projekt „Etyka a biznes – społeczne aspekty podnoszenia potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz pracowników” jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych pracodawców i pracowników. Projekt realizowany jest przez Krajowy Sekretariat Banków Handlu i Usług NSZZ „Solidarność” we współpracy ze Związkiem Rzemiosła Polskiego oraz Business Consulting Polska.

Zapraszamy do udziału w ostatnich bezpłatnym szkoleniach, które odbędą się: 25 stycznia - 27 stycznia 2010 roku w Wiśle oraz 14 luty - 17 luty 2010 roku. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w codziennej pracy i zarządzaniu firmą.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie projektu oraz w załączniku) pocztą elektroniczną na adres biuro@etykaibiznes.eu lub faksem 022 628 60 52

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w szkoleniach, w tym kosztów dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania.

W celu refundacji kosztów przejazdu pociągiem informujemy, iż konieczne jest zachowanie oryginałów biletów. Maksymalny koszt refundacji to 180 zł brutto.

Szczegółowe informacje na stronie: LINK.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018