Najnowszy numer „Małej Firmy” już w sprzedaży

Jest już w sprzedaży najnowszy numer miesięcznika „Mała Firma. Gazeta rzemieślników, kupców i przedsiębiorców”. Można w nim znaleźć nim m.in.
– Temat wydania – „Mobbing pod kontrolą!” Do lat 80., w aspekcie przemocy w miejscu pracy, koncentrowano się głównie na przemocy fizycznej wobec pracowników, gdyż jej skutki są wyraźnie obserwowalne i dość łatwe do wykrycia. Znacznie trudniejsza do wychwycenia jest przemoc psychiczna, która niesie ze sobą nie mniej poważne konsekwencje.

– skutki kryzysu dotknęły już nasze rodzime przedsiębiorstwa. Zapewnienia rządu, że gospodarczy krach Polski nie dotknie, okazały się złudne. Przedsiębiorstwa coraz bardziej odczuwają spowolnienie gospodarcze. Jak radzą sobie rzemieślnicy w trudnym czasie? Zachęcamy do przeczytania artykułu „Kryzys u bram”.

– zapraszamy także do lektury wywiadu z Andrzejem Sadowskim, ekonomistą z Centrum im. Adama Smitha ,który wskazuje jak reperkusje światowych perturbacji finansowo-gospodarczych zagrażają polskiej gospodarce. Ekonomista podpowiada, jakie mechanizmy pozwolą prywatnym przedsiębiorcom uporać się z czyhającymi na nich trudnościami.

Zachęcamy do zamówienia prenumeraty miesięcznika pod adresem: malafirma@zrp.pl lub numerem faksu: 022 50 44 220.