Misja polskich firm do Uzbekistanu

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Uzbekistanu (Taszkent i Fergana), która odbędzie się w dniach 2-6 kwietnia. Misji przewodniczyć będzie Andrzej Dycha, podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki.

Udział w misji mogą wziąć firmy z szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej (w tym.: przetwórstwo, minitechnologie, chłodnie, przenośne magazyny dla art. rolno-spożywczych, przechowalnictwo owoców i warzyw, urządzenia zraszające i nawadniające),producenci  maszyn i urządzeń, opakowań, oraz z branży energetycznej.
Wstępny program misji obejmuje m. in.: Udział przedsiębiorców w XIII Uzbekistańskiej Wystawie Międzynarodowej „Przemysł spożywczy” – WorldFood Uzbekistan-2013 i VIII Uzbekistańskiej Wystawie Międzynarodowej „Gospodarka Rolna” w Taszkencie; Udział w giełdzie kooperacyjnej z udziałem polskich i uzbeckich firm; w seminarium i forum inwestycyjnym.

Formularze zgłoszeniowe należy złożyć do 26 lutego.
Więcej LINK