Mikrofirmy na start

Rusza szósta edycja konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy – organizator imprezy – zaprasza mikrofirmy z całej Polski Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej kwocie 100 tysięcy złotych.

Przesłaniem konkursu jest prezentacja i promowanie pozytywnych efektów działań gospodarczych, zachęcenie do zakładania małych firm oraz popularyzacja mikroprzedsiębiorczości jako jednej z podstawowych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Do tej pory Fundacja Kronenberga nagrodziła i wyróżniła 45 mikrofirm. W gronie zwycięzców znalazły się przedsiębiorstwa zajmujące się rozwojem nowoczesnych technologii, prowadzące hodowlę ślimaków, czy oferujące kompleksowe usługi szewskie. Wspieranie oraz promowanie małych firm, to jeden z podstawowych celów konkursu.
 
Roczny obrót firm, które chcą wziąć udział w konkursie nie może przekroczyć 2 mln euro i nie mogą zatrudniać więcej niż 10 pracowników. Kapituła konkursu oceni także przedsiębiorstwa pod kątem pomysłu na prowadzenie własnego biznesu oraz umiejętności prowadzenia i rozwoju przedsiębiorstwa.

Gala wręczenia nagród odbędzie się 23 czerwca 2010 w siedzibie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Formularz zgłoszeniowy: LINK