Międzynarodowe Targi Budowlane w Pradze – FOR ARCH

W dniach od 15 do 19 września w Pradze odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane FOR ARCH, na których co roku prezentowane są najnowsze osiągnięcia  branży budowlanej. Ambasada RP w Pradze zachęca przedsiębiorców do przesyłania materiałów informacyjno-promocyjnych.

Stoiska na targach organizują nie tylko poprzedni producenci, dostawcy i rzemieślnicy budowlani, lecz także inwestorzy, deweloperzy oraz przedstawiciele innych dziedzin usługowych i produkcyjnych związanych z tą branżą. Targi FOR-ARCH, jako targi o najdłuższej tradycji w Czechach, stanowią dla czeskich i zagranicznych wystawców znakomitą okazję do prezentacji swych wyrobów i usług na rynku europejskim. Głównym profilem tematycznym tegorocznych targów będzie efektywność energetyczna budynków.
 
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze, w ramach swej działalności promocyjnej w 2015 roku organizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach. Przedsiębiorcy polscy zainteresowani promocją swoich wyrobów i usług, którzy nie będą mogli uczestniczyć w targach mogą nadsyłać materiały informacyjno-promocyjnych w formie broszur, ulotek, katalogów. Otrzymane materiały zostaną bezpłatnie zaprezentowane na stoisku.

Więcej: LINK