Międzynarodowa giełda kooperacyjna na targach Ecobuild

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 7 marca 2018 r., przy okazji odbywających się w Londynie targów wystawienniczych Ecobuild, największej imprezy dla branży zrównoważonego budownictwa na  świecie.

 

Targi Ecobuild adresowane są do firm reprezentujących szeroko pojętą branżę budowlaną opartą na nowoczesnych technologiach, w tym w sektorach budownictwa  energooszczędnego, budownictwa ekologicznego, zrównoważonego budownictwa –projektowania, czy alternatywnych źródeł energii. W tym roku targi odbędą się w dniach 6-8 marca 2018 r. 

 

Udział w tym wydarzeniu umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Więcej: LINK