Konkurs Lider Przedsiębiorczości

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie zapraszają mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa, instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym samorząd terytorialny  do wzięcia udziału w konkursie „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015”.

Konkurs organizowany jest już od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamiczne firmy handlowe, produkcyjne i usługowe oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym jednostki samorządu terytorialnego. Wyróżnienie otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm.

Uroczyste wręczenie wyróżnień: Statuetek i Dyplomów „Lidera Przedsiębiorczości” odbędzie się w dniu 28 października 2015 r. w Warszawie , w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4.

O patronat honorowy nad konkursem „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015” wystąpiliśmy do Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Pana Janusza Piechocińskiego oraz do Marszałka Województwa Mazowieckiego, Pana Adama Struzika.
 
Zgłoszenia kandydatów do tytułu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015” można przesyłać do 25 września 2015 roku.

Więcej informacji oraz dokumentacja konkursowa: LINK