Konferencja – Public relations w małej firmie

Związek Rzemiosła Polskiego zaprasza na konferencję „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP”, która odbędzie się 24 lutego 2011 roku o godzinie 11.00 w Pałacu Chodkiewiczów przy ul. Miodowej 14 w Warszawie.

Program konferencji:

– Komentarz na temat środowiska małych i średnich firm w kontekście jego potrzeb komunikacyjno-wizerunkowych – Jerzy Bartnik, prezes Związku Rzemiosła Polskiego;

– Prezentacja celów projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP” – Monika Paduch, koordynator projektu;
– PR w małej firmie – Sabina Klimek, ekonomistka, dziennikarka, związana z rodzinną firmą rzemieślniczą branży cukierniczej.

Projekt „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP”, realizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, obejmuje cykl 26 trzydniowych bezpłatnych szkoleń, które przyczynią się do wzmocnienia pozycji sektora małej i średniej przedsiębiorczości na rynku. Szkolenia poświęcone tematyce PR i komunikacji będą prowadzone w miastach, gdzie swoje siedziby mają izby rzemiosła i przedsiębiorczości.