Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 26/03/2012

Kolejne szkolenie z public relations odbędzie się w Nowym Sączu

Najbliższe szkolenie odbędzie się w Nowym Sączu (11-13 kwietnia). Przygotowane warsztaty pomogą w poznaniu metod public relations, które będzie można wykorzystywać w codziennym działaniu firmy. Zadaniem PR jest przede wszystkim kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Do budowy przyjaznego otoczenia potrzebne są konkretne działania, które kursanci poznają  podczas trzydniowych zajęć.

W ramach ćwiczeń przybliżone zostaną zagadnienia związane ze strategią komunikacji, PR Produktowym, czy lobbingiem. Szkoleni usłyszą, na czym polega różnica pomiędzy marketingiem, reklamą a PR. Poznają zależność pomiędzy public relations a społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Szkolenia stacjonarne uzupełniane są warsztatami e-learningowymi, gdzie każdy z uczestników ma możliwość bezpośredniej wymiany poglądów z ekspertami w dziedzinie PR.

Ostatnie szkolenie w ramach projektu odbędzie się w Warszawie (18-20 kwietnia).
 
Projekt „Public relations a adaptacyjnosć i konkurencyjność MŚP” realizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego jest współfinansowany z funduszy unijnych.

Więcej na stronie:www.pr4msp.pl

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018