Katalogi branżowe – nieodpłatna promocja na rynkach zagranicznych

Ośrodki sieci Enterprise Europe Network z północnej i środkowej Polski planują wydanie publikacji, w których zostaną umieszczone oferty polskich firm z branży IT i spożywczej. Każda firma z województwa kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego i pomorskiego, oferująca produkty lub usługi z zakresu technik informatycznych lub branży rolno-spożywczej i pokrewnych, może zamieścić w nich swój opis.

Broszury w wersji papierowej będą dystrybuowane wśród zagranicznych firm podczas ważnych wydarzeń branżowych w kraju i za granicą, takich jak targi, giełdy kooperacyjne i konferencje. Elektroniczna wersja katalogu zostanie m. in. udostępniona ponad 600 instytucjom otoczenia biznesu na całym świecie oraz dystrybuowana na bieżąco wśród firm zagranicznych.

Zarówno publikacja oferty w broszurze, jak i zamieszczenie profilu w bazie POD są bezpłatne
 Wypełnione profile należy przesłać do 15 listopada.
 
W każdym województwie w Polsce znajduje się przynajmniej jeden ośrodek Enterprise Europe Network! Znajdź najbliższą placówkę na stronie http://www.een.org.pl/ w zakładce ‘Kontakt’ i dowiedz się, jak jeszcze możemy Ci pomóc w znalezieniu partnerów zagranicznych.
Więcej: LINK