II Miedzynarodowe Targi INNOTECH EXPO 2014

W Kielcach 16-17 października odbędą się II Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii Inno-Tech Expo. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która jest patronem wydarzenia zorganizuje podczas targów stoisko informacyjne, w ramach którego 15 firm – beneficjentów POIG przedstawi realizowane projekty oraz ofertę biznesową.

Organizatorzy zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat podsumowania realizacji działań Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, które odbędzie się 16 października.
W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości  i zaproszeni goście – beneficjenci działań PO IG przedstawią podsumowanie działań, najlepsze przykłady oraz najciekawsze rozwiązania z zakresu wdrożonych projektów oraz założenia do nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

Targi INNO-TECH EXPO to najlepsze miejsce by zaprezentować innowacyjną stronę działalności. Tu spotykają się przedstawiciele parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, firm i instytucji naukowych.
Więcej: LINK