Film Video Foto w Łodzi

Międzynarodowe Targi Film Video Foto, które odbędą się w dniach 25-27 marca 2010 roku w Łodzi są kolejną okazją do spotkania pasjonatów fotografii i filmu. Dla osób odwiedzających i zainteresowanych edycją organizatorzy zaplanowali na 25 marca  jednodniową konferencję – „Fotograf i Filmowiec: prawo cywilne, gospodarcze i autorskie.”

 

Podczas seminarium znani eksperci z prawa autorskiego prawa cywilnego i gospodarczego oraz podatkowego podpowiedzą: skąd twórcy i artyści mają czerpać wiedzę i informacje? Skąd mają dowiedzieć się jak zabezpieczać i egzekwować swoje prawa autorskie? Jak optymalizować koszty podatkowe i koszty prowadzenia firmy? W jaki sposób zawierać umowy, aby nie narażać się na niespodziewane konsekwencje i utratę zysków? Podczas prezentacji omówią na konkretnych przykładach sposoby kształtowania stosunków umownych w taki sposób, aby zabezpieczyć swoje prawa i zapobiec utracie zysków.

 

Konferencja kierowana jest do fotografów, filmowców, prawników, pracowników firm doradczych i konsultingowych, pracowników agencji reklamowych, pracowników firm zajmujących się obrotem prawami autorskimi.

 

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy:LINK