Biznes, rodzina, tradycja

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają 14 września 2010 roku w Domu Spotkań z Historią na konferencję, podczas której przedstawiciele firm rodzinnych będą dyskutować o tradycji rodzinnej przedsiębiorczości. Przyjdź i przyłącz się do dyskusji z Małgorzatą Niezabitowską, prof. Andrzejem Blikle oraz Janem Jabłkowskim!

Trzy rodziny, trzy tradycje i trzy nazwiska, które niezawodnie kojarzą się z rodzinnością. Prof. Andrzej Blikle, Jan Jabłkowski oraz Małgorzata Niezabitowska będą dyskutować o roli rodzinnej przeszłości w prowadzeniu biznesu i nie tylko. Czy tradycja rodzinna jest atutem, czy słabością? Szansą, którą otrzymaliśmy od losu, czy nadmiernie zobowiązującym ciężarem? Chcemy ją wykorzystać, czy od niej uciec? Panel dyskusyjny poprowadzi Małgorzata Zawadka – dziennikarka i antropolog społeczny.

Na te i inne pytania odpowiemy podczas konferencji – 14 września w Domu Spotkań z Historią przy ulicy Karowej 20. Na gości czekamy już od godziny 10.30.

Spotkanie organizowane jest przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy ze Związkiem Rzemiosła Polskiego w ramach Projektu Szkoleniowo-Doradczego Firmy Rodzinne.

Szczegółowe informacje w załączniku oraz na stronie: www.firmyrodzinne.eu