Biznes, rodzina, tradycja

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy ze Związkiem Rzemiosła Polskiego zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone projektowi „Firmy Rodzinne”.

Projekt „Firmy Rodzinne” to pierwszy tego typu w Polsce, eksperymentalny program szkoleniowy organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Projekt skierowany przede wszystkim do właścicieli i kadry menedżerskiej firm rodzinnych z całej Polski, ma na celu nie tylko pomoc tym przedsiębiorstwom w specyficznych dla nich problemach, ale również budowę marki firm rodzinnych oraz integrację tego wyjątkowego środowiska.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się w Łodzi 9 września, kolejne natomiast zaplanowane jest na 14 września w Warszawie. Będzie to okazja do zdobycia wiedzy o firmach rodzinnych w Polsce, porozmawiać z ekspertami oraz wymiany doświadczeń między przedstawicielami różnych branż. Zainteresowane firmy będą mogły dowiedzieć się więcej o szkoleniach w ramach projektu oraz wstępnie przystąpić do procesu rekrutacji.
W spotkaniach udział wezmą m.in.: Andrzej Blikle – profesor w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk, członek Europejskiej Akademii Nauk, prezes Rady Nadzorczej firmy „A. Blikle Sp. z o.o.” oraz zarządu IFR, Wiesław Kozanecki – prezes firmy Panta Plast, prezes Izby Gospodarczej Producentów Branży Biurowo-Szkolnej, Jan Klimek – profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i prezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach oraz Małgorzata Niezabitowska – dziennikarka oraz rzeczniczka rządu Tadeusza Mazowieckiego.

Zaproszenie na obie konferencje (Łódź, Warszawa) w załączniku oraz szczegółowe informacje na stronie: www.firmyrodzinne.eu.