Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 14/09/2009

Bezpłatne szkolenia z „Etyki i biznesu”

Jak połączyć zasady etyki i wymagania biznesu? Jak zmniejszyć stres w pracy? Jak zapewnić bezpieczeństwo i elastyczność zatrudnienia? to jedne z wielu zagadnień poruszanych podczas bezpłatnych szkoleń prowadzonych w ramach projektu „Etyki i biznesu”.

 
Projekt „Etyka a biznes – społeczne aspekty podnoszenia potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz pracowników” jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych pracodawców i pracowników. Projekt realizowany jest przez Krajowy Sekretariat Banków Handlu i Usług NSZZ „Solidarność” we współpracy ze Związkiem Rzemiosła Polskiego oraz Business Consulting Polska.  
 
Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach.  To wyjątkowa okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w codziennej pracy i zarządzaniu firmą.
 
Najbliższe szkolenia odbędą się w następujących terminach:
21 września - 23 września 2009 roku - Zakopane
28 września - 30 września 2009 - Gdańsk
5 października - 7 października 2009 roku - Gdańsk
12 października - 14 października 2009 - Zakopane
19 października - 21 października 2009 roku - Gdańsk
  
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie projektu oraz w załączniku) pocztą elektroniczną na adres biuro@etykaibiznes.eu lub faksem 022 628 60 52
 
Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w szkoleniach, w tym kosztów dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania.
 
W celu refundacji kosztów przejazdu pociągiem informujemy, iż konieczne jest zachowanie oryginałów biletów. Maksymalny koszt refundacji to 180 zł brutto.
 
Szczegółowe informacje na stronie: www.etykaibiznes.eu
Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018