Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 22/02/2012

W Radomiu trwa szkolenie PR

Dzisiaj w Radomiu rozpoczęło się kolejne bezpłatne szkolenie związane z tematyką komunikacji i kontaktów z mediami. Warsztaty zakończą sie 24 lutego.

Mokro, małe i średnie firmy coraz częściej sięgają po narzędzia PR, wiedzą, że właściwa strategia działań związanych z komunikacją i z public relations umożliwi rozwój przedsiębiorstwa i pomoże w pozyskaniu nowych kontrahentów. Dostrzegaja potrzebę umacniania marki firmy na rynku i chcą poznać metody, jakimi można to osiągnąć.

Program warsztatów obejmuje: wstęp do public relations, komunikację wewnętrzną, PR produktowy, lobbing, kontakty z mediami oraz komunikację kryzysową.

W szkoleniu biorą udział przedsiębiorcy, rzemieślnicy, pracownicy firm i organizacji rzemiosła. Warsztaty potrwają trzy dni, każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenia realizowane są przez Związek Rzemiosła Polskiego w ramach projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP” współfinansowanego z funduszy unijnych.

Najbliższe szkolenia odbędą się w: Kielcach (7-9 marca) i w Polanicy Zdroju (21-23 marca).
Więcej informacji na stronie: www.pr4msp.pl
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018