Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Złoty i Platynowy laur

Złoty i Platynowy laur dla najlepszych!

Złoty i Platynowy Laur w środowisku mikro, małej i średniej przedsiębiorczości znany jest już od dwunastu lat. W tym roku organizację konkursu przejął miesięcznik MAŁA FIRMA, kontynuator Super Kontaktów Biznesowych, a  współorganizatorami są Związek Rzemiosła Polskiego oraz Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług.

Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych polskich firm, które potrafią połączyć wspaniałe, wielowiekowe tradycje z nowoczesnością. Firm które umiejętnie poruszają się po rynku krajowym i zagranicznym inwestując w nowe technologie i tworząc kolejne miejsca pracy.

O prestiżową statuetkę mogą rywalizować  rzemieślnicy, kupcy i przedsiębiorcy zarówno zrzeszeni w organizacjach jak i spoza nich. Kandydatów do nagrody rekomendują izby rzemieślnicze, cechy, zrzeszenia kupieckie, a także sami przedsiębiorcy.

Złotą statuetkę mogą zdobyć wszyscy, natomiast Platynowa trafia wyłącznie do posiadaczy Złotego Lauru oraz do organizacji, które wyróżniają się szczególnymi działaniami integrującymi środowisko oraz efektywną promocją podopiecznych firm w kraju i za granicą.

Rzetelność zgłoszonych firm sprawdza Kapituła Konkursu pod przewodnictwem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego Jerzego Bartnika, a następnie wyłania zwycięzców.

Podczas uroczystej gali laureaci otrzymują statuetki oraz dyplomy a także list gratulacyjny od Prezydenta RP.

związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018