Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 07/08/2020

Ogólnopolski portal e-bazarek

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformowało, że z inicjatywy doradztwa rolniczego, jako odpowiedź na problemy z przerwaniem lokalnych łańcuchów dostaw, z którymi mierzą się rolnicy podczas epidemii wirusa COVID-19, powstał ogólnokrajowy portal Polski e-bazarek (polskiebazarek.pl). Jest to platforma, której celem jest kontaktowanie producentów rolnych i wytwórców z terenu danego województwa z odbiorcami, zainteresowanymi lokalnymi produktami.

Portal skupia wirtualne bazarki, które powstały we wszystkich województwach i są administrowane przez wojewódzkie ośrodki doradztwa rolniczego. Zaproszenie do współpracy skierowane jest do rolników, producentów rolnych, przetwórców lokalnej, tradycyjnej i ekologicznej żywności, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych i obiektów turystyki wiejskiej, Kół Gospodyń Wiejskich, twórców rękodzieła ludowego, firm działających w otoczeniu rolnictwa oraz konsumentów.

Więcej informacji TUTAJ oraz na stronie www.polskiebazarek.pl

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018