Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 25/10/2019

XIV Konferencja - Zielone zamówienia publiczne

W dniu 21 listopada br. w Warszawie (Centrum konferencyjne Dago Centrum, ul. Rondo ONZ 1, budynek Rondo 1) odbędzie się XIV Konferencja - Zielone zamówienia publiczne. Wydarzenie organizowane jest w ramach realizacji „Krajowego Planu Działań na rzecz zrównoważonych zamówień publicznych na lata 2017-2020”.

Głównym celem konferencji jest upowszechnienie informacji na temat obowiązków oraz możliwości uwzględniania aspektów środowiskowych w zamówieniach publicznych, w szczególności w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, a także prezentacja zagadnień powiązanych z polityką przetargową i popularyzacja przykładów realizacji zielonych zamówień publicznych przez polskich zamawiających.

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej zajmujących się udzielaniem zamówień publicznych oraz przedstawicieli instytucji kontrolujących wydatkowanie funduszy publicznych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą poniższego formularza. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o ograniczenie liczby zgłoszeń do maksymalnie dwóch z danej jednostkiOsoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają potwierdzenie udziału w konferencji w formie elektronicznej.

PROGRAM KONFERENCJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018