Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 19/04/2021

Umowa handlowa między UE a Wielką Brytanią: Praktyczny przewodnik dla MŚP

Od 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania nie przestrzega już przepisów UE, a firmy europejskie chcąc na jej terenie prowadzić działalność gospodarczą muszą dostosować się do nowych zasad.

W związku z powyższym Stowarzyszenie Small Business Standards  organizuje  webinarium dla przedsiębiorców sektora MŚP, które odbędzie się:

w dniu 4 maja 2021 w godz. 14.00 - 15.45

Webinarium ma na celu przekazanie europejskim MŚP praktycznych informacji na temat umowy handlowej między UE a Wielką Brytanią oraz tego, co trzeba wiedzieć, jeśli chce się prowadzić działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii.

Co obejmuje umowa handlowa, a czego nie obejmuje? Do kiedy można używać oznaczenia CE na rynku brytyjskim? Czy trzeba korzystać z brytyjskiego laboratorium, aby przetestować swój produkt? Czy można nadal stosować Normy Europejskie dla swojego produktu? Gdzie można znaleźć informacje na temat norm obowiązujących w Wielkiej Brytanii? Gdzie można znaleźć dalsze informacje i wsparcie? Między innymi na te pytania otrzymają Państwo odpowiedź w trakcie webinarium.

Program POBIERZ

Rejestracja na wydarzenie TUTAJ

Więcej na temat na stronie: https://www.sbs-sme.eu/event/eu-uk-trade-agreement-practical-guide-smes

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018