Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 30/12/2020

Twój klucz do normalizacji

Polski Komitet Normalizacyjny zaprasza do udziału w pracach normalizacyjnych. W związku z tym udostępnił na swojej stronie internetowej przewodnik po normalizacji TWÓJ KLUCZ DO NORMALIZACJI .

Z „Twojego klucza do normalizacji” może skorzystać każdy i na każdym poziomie zaawansowania. Poradnik w przystępny sposób wyjaśnia, jak każdy z nas może zaangażować się w prace normalizacyjne, jakimi dysponuje narzędziami i jakie korzyści może uzyskać.

Punktem wyjścia jest uproszczony schemat opracowania normy wraz z podstawowymi rolami, jakie mogą pełnić w tym procesie osoby zainteresowane. Poszczególne zakładki opisują krótko, na czym polega dana rola oraz jakie przypisane są jej narzędzia i zakres prac.

PKN zaprasza do korzystania z „Twojego klucza do normalizacji”, mając nadzieję, że poradnik zachęci do wejścia do świata normalizacji.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018