Webinarium na temat zamówień NATO

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. zapraszają na cykl bezpłatnych webinariów pt. „Zamówienia międzynarodowe – szansa na rozszerzenie działalności biznesowej polskich firm”.

Najbliższe webinarium odbędzie się 12 stycznia 2021 r. w godzinach 11.00 – 14:00.  W jego trakcie uczestnicy zapoznają się z procedurami udzielania zamówień w systemie NATO.

NATO, to wiele rodzajów wojsk, agencji i baz wojskowych,  których zakupy dotyczą towarów i usług codziennego użytku np. infrastruktury informatycznej, biurowej, usług doradczych, żywności. Wszystkie zakupy dokonywane są na zasadach konkurencyjnych – ogłaszania przetargów, w których mogą uczestniczyć tylko firmy z państw członkowskich NATO.

Rejestracja na szkolenie będzie możliwa do dnia 8 stycznia (piątek) 2021 roku, do godz. 12:00, aby zarejestrować się na webinarium kliknij tutaj: Rejestracja

Więcej informacji na temat webinarium oraz agenda znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/zapraszamy-na-webinarium-nt-zamowien-nato