Trwa rekrutacja do projektu „Gotowi na zmiany”

Mazowiecka Grupa Szkoleniowo-Doradcza zaprasza osoby bez pracy do zapisów na bezpłatne szkolenia zwiększające kompetencje zawodowe.

Obejmujący mieszkańców Warszawy projekt „Gotowi na zmiany” jest skierowany do osób bezrobotnych, biernych zawodowo, a także niepracujących uczniów. Jego celem jest zwiększenie aktywności społeczno-zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym lub ubóstwem. W tej edycji szkolenia planowane są dla 70 osób (40 kobiet i 30 mężczyzn). Do wyboru są cztery kursy zawodowe:

  • KURS KSIĘGOWOŚCI
  • KURS KADROWO-PŁACOWY
  • TERAPIA MALUALNA
  • TRENER PERSONALNY

Obok szkoleń uczestnicy programu mogą liczyć na indywidualne i grupowe wsparcie w formie spotkań z doradcą zawodowym, psychologiem, szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, a także pośrednictwa pracy i płatnych staży (od 997,40 zł/miesięcznie). Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów dojazdu, obiady oraz serwis kawowy. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Pierwsza tura rekrutacji kończy się 25 września 2018 roku.

Projekt „Gotowi na zmiany” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji: biuroprojektu@mgsd.pl, 530-917-012

Link do programu: http://eu.mgsd.pl/projekt-dla-osob-poszukujacych-zatrudnienia-gotowi-na-zmiany/

(Grafika: Google)