Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 05/09/2019

Szczyt Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej 9-10 września br.

W dniach 9-10 września w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre przy ulicy  Grzybowska 63 w Warszawie odbędzie się Szczyt Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, samorządowców lub aktywistów lokalnych. To możliwość poznania przeglądu najlepszych praktyk rozwijania międzynarodowej współpracy biznesowej z perspektywy lokalnego przedsiębiorcy.

W Warszawie zgromadzi się około 100 doświadczonych panelistów z kraju i zagranicy, którzy przez dwa dni będą mówić o wyzwaniach i szansach związanych z nawiązywaniem międzynarodowej współpracy biznesowej. Uczestnicy seminarium dowiedzą się jak to robić i dlaczego warto. Nie zabraknie również możliwości spotkań B2B z krajowymi i zagranicznymi uczestnikami konferencji ze świata lokalnego biznesu, nauki i samorządu. Podczas konferencji szczególnie dużo miejsca zostanie poświęcone klastrom – jak rozwijać współpracę klastrową i dlaczego warto być częścią klastru w swoim regionie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do rejestracji: https://bit.ly/2m0cexl

Więcej informacji: https://regiosummit.pl/pl/

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018