Nowy festiwal skierowany do rzemieślników – Stołeczne Targi Rzemiosła

Związek Rzemiosła Polskiego informuje, że w dniach 10-11 grudnia br. na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się nowy festiwal skierowany do rzemieślników – Stołeczne Targi Rzemiosła (STR). Organizatorem wydarzenia jest Wolny Kraft, który w październiku z sukcesem zamknął 14 już edycję Warszawskiego Festiwalu Piwa.

Co odróżnia STR od innych tego rodzaju przedsięwzięć? Po pierwsze to, że nie jest to tylko przestrzeń wystawowa, w której klient może zobaczyć i kupić ładne przedmioty – STR to festiwal połączony również z degustacjami unikatowych wyrobów spożywczych i alkoholowych.
Celem festiwalu jest to, żeby rzemieślnicy mogli nie tylko zaprezentować swoje wyroby, ale też mieli szanse opowiedzieć swoje historie.
Organizatorzy chcą, aby i rzemieślnicy, i odwiedzający, wyszli z targów naprawdę zadowoleni. Dla kupujących oznacza to, że będą mieli okazję nabyć unikatowe przedmioty najlepszej jakości (wielu z nich będzie zapewne szukać prezentów świątecznych). Dla wystawców – że zarobią, poszerzą krąg klientów i nawiążą nowe kontakty. Wolny Kraft postanowił wesprzeć rzemiosło przeznaczają na ten cel % ze sprzedaży biletów.

Stołeczne Targi Rzemiosła oferują rzemieślnikom (wystawcom) m.in. :

  • przystępną cenę stanowisk zawierającą koszty energii i wynajmu stołów czy krzeseł (brak ukrytych kosztów);
    wyselekcjonowane towarzystwo najlepszych rzemieślników;
  • świetną lokalizację w centrum Warszawy (Stadion Legii);
  • doświadczenie w organizowaniu eventów;
  • uczciwe, solidne podejście do współpracy.

Więcej informacji o STR mogą znaleźć Państwo w linkach poniżej:
https://stolecznetargi.pl/stoleczne-targ-rzemiosla-poznaj-nas/
https://www.facebook.com/stolecznetargi
https://businessinsider.com.pl/firmy/stoleczne-targi-rzemiosla-rzemieslnicy-na-dwa-dni-przejma-stadion-legii/4t1gfyb