Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 20/09/2018

Spotkanie dotyczące aktualnej sytuacji na rynku ziarna pszenicy

Zarząd Główny Stowarzyszenia Młynarzy RP zaprasza wszystkich zainteresowanych branżą młynarską na spotkanie informacyjno-dyskusyjne dotyczące aktualnej sytuacji na rynku ziarna pszenicy w Polsce oraz przyszłości Stowarzyszenia Młynarzy RP

W pierwszej części spotkania odbędą się prezentacje dotyczące aktualnej sytuacji na światowym, unijnym i polskim rynku ze szczególnym uwzględnieniem ziarna pszenicy, jakość technologiczna ziarna pszenicy ze zbiorów w 2018 roku w Polsce i wybranych krajach Unii Europejskiej. Dalsza część poświęcona będzie na dyskusję nad przyszłością SMRP. Uczestnikami spotkania będą między innymi członkowie zwyczajni i wspierający Stowarzyszenia Młynarzy RP.

Spotkanie odbędzie się w środę 3 października 2018 r. w godz. 12.00-16.00 w budynku IBPRS przy ulicy Rakowieckiej 36 (sala A, I piętro).
Koszt uczestnictwa: 100 PLN od osoby + 23 VAT (płatne gotówką w dniu spotkania). Dla osób które płacą składki członkowskie wstęp jest bezpłatny.

Zaproszenie: Zaproszenie - Młynarze RP
Program wstępny spotkania: Program wstępny - Młynarze RP
Biuletyn informacyjny: Biuletyn Informacyjny Młynarzy RP

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018