Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 14/10/2019

Program MALUCH+ 2020

Program MALUCH+, który ruszył 2 października br., wspiera rozwój instytucji opieki dla dzieci w wieku do lat 3. Skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Zatem jego odbiorcami są również przedsiębiorcy, którzy mogą ubiegać się o dofinansowanie do tworzenia nowych miejsc opieki dla najmłodszych dzieci w trzech typach instytucji: żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów.

Na program przeznaczono 400 mln zł. Oferty konkursowe należy składać do 13 listopada 2019 r. do Urzędu Wojewódzkiego właściwego ze względu na gminę, na terenie której jest lub będzie prowadzona instytucja opieki.

Kwoty dofinansowania dla podmiotów innych niż jednostki samorządu terytorialnego (osób fizycznych, osób prawnych, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej) wynoszą do 10 tys. zł na 1 miejsce w żłobku i klubie dziecięcym oraz do 5 tys. na 1 miejsce u dziennego opiekuna.

Więcej informacji: https://bit.ly/2oGYLMr

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018