Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 05/03/2020

prof. Jan Klimek otrzymał nagrodę od ministra

Prof. Jan Klimek, Wiceprezes Związku Rzemiosła Polskiego i Prezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach otrzymał nagrodę indywidualną pierwszego stopnia ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Nagroda została wręczona za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie działalności organizacyjnej, podczas Gali Nauki Polskiej w Toruniu.

– Jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie naukowe, a satysfakcja jest tym większa, że najwięcej prezesów dużych korporacji i firm to absolwenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a zarazem moi studenci. Ponadto studenci, którzy mają duże osiągnięcia zawodowe, będąc prezesami dużych korporacji czy właścicielami swoich firm, wracają na moje wykłady, żeby dalej podnosić swoje kwalifikacje pisząc doktoraty i habilitacje – powiedział portalowi itvm.pl profesor.

Więcej na: https://bit.ly/2TSYwtB

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018