Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 09/04/2019

Podwójne święto śląskiego rzemiosła

W sobotę, 6 kwietnia, odbyła się XXVI Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Uroczystość była okazją do wręczenia nagród najlepszym przedsiębiorcom województwa śląskiego - Firma z Jakością, Firma Rodzinna, Rzemieślnik Roku, Wiarygodny Lider Biznesu oraz najważniejszego odznaczenia środowiska rzemieślniczego -  przyznawanej przez Związek Rzemiosła Polskiego Szabli im. Jana Kilińskiego.

Gościem specjalnym tegorocznej Gali był Prezydent RP Andrzej Duda, który osobiście wręczył honorową nagrodę Mieczysławowi Kucharskiemu, właścicielowi Hotelu i Restauracji Marysin Dwór w Katowicach. Nagrodzony, choć obecnie realizuje się w branży hotelarskiej, z wykształcenia jest kuśnierzem.

Tegoroczna uroczystość zbiegła się również z pięknym jubileuszem Prezesa Zarządu Izby Rzemieślniczej w Katowicach. W tym roku bowiem prof. Jan Klimek, zastępca prezesa Związku Rzemiosła Polskiego, obchodzi 25-lecie pełnienia tej zaszczytnej funkcji.

Fot. IRMŚP w Katowicach

Zapraszamy do fotorelacji z całej uroczystości na stronie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach: https://bit.ly/2GdDL5U

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018