Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 24/03/2021

Otwarte seminaria dot. towarów paczkowanych pt. „PROBLEMATYKA TOWARÓW PACZKOWANYCH" oraz „METROLOGIA TOWARÓW PACZKOWANYCH"

Zapraszamy do udziału w seminarium dotyczącym problematyki towarów paczkowanych.

W kwietniu, podobnie jak w latach ubiegłych, Główny Urząd Miar organizuje seminarium na temat towarów paczkowanych. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną, seminarium odbędzie się w trybie zdalnym.

W kwietniu 2021 r. Główny Urząd Miar organizuje seminaria, które - ze względu na obecną sytuację epidemiczną - odbędą się w trybie online, z wykorzystaniem komunikatora MS Teams.

  • w dniu 20 kwietnia 2021 r. „Problematyka towarów paczkowanych”,
  • w dniu 27 kwietnia 2021 r. Metrologia towarów paczkowanych”.

Ze względu na coroczne duże zainteresowanie problematyką towarów paczkowanych Główny Urząd Miar postanowił wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zorganizować kolejne Seminaria, dotyczące wspomnianej problematyki.

Celem Seminarium Problematyka towarów paczkowanych” jest omówienie najistotniejszych zagadnień związanych z ustawą o towarach paczkowanych, w tym system kontroli wewnętrznej ilości towaru paczkowanego. Podczas Seminarium zostaną także wyjaśnione ogólne zasady stosowania jednostek miar na opakowaniach towarów paczkowanych.

Uczestnictwo w Seminarium jest bezpłatne.

więcej na stronie->https://www.gum.gov.pl/pl/uslugi/towary-paczkowane/4153,Zapraszamy-do-udzialu-w-seminarium-dotyczacym-problematyki-towarow-paczkowanych.html

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018