Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 20/01/2021

Odpowiedź Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii na Apel ZRP dotyczący wsparcia polskich przedsiębiorców w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej 6.0

W związku z przekazanymi przez Związek Rzemiosła Polskiego postulatami w imieniu polskich przedsiębiorców środowiska rzemieślniczego w piśmie z dnia 17 grudnia 2020 r., skierowanym do Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego oraz Wiceprezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Gowina publikujemy odpowiedź Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Podsekretarz Stanu Pan Marek Niedużak zapewnia, że wszelkie napływające do Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii postulaty są dogłębnie analizowane. Ministerstwo na bieżąco analizuje sytuację gospodarczą kraju oraz pozostaje w kontakcie z przedsiębiorcami różnych branż w celu wypracowania najlepszych warunków prawnych do wykonywania działalności gospodarczej w Polsce.

Bieżące działania Ministerstwa są ukierunkowane na stworzenie jak najefektywniejszych instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami epidemii COVID-19. Tworzenie lepszych regulacji prawnych oraz eliminacja zbędnych obciążeń przedsiębiorców jest stałym działaniem resortu.

Odpowiedź MRPiT Pobierz

 

Apel do Rządu RP o pilne modyfikacje w Tarczy Antykryzysowej 6.0

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018