Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 20/05/2021

Ochrona praw własności intelektualnej w firmach rzemieślniczych

20 maja 2021 r. pięćdziesięciu przedstawicieli Związku Rzemiosła Polskiego, izb , cechów oraz firm rzemieślniczych uczestniczyło w szkoleniu poświęconym ochronie praw własności intelektualnej w firmach rzemieślniczych, zorganizowane przez Urząd Patentowy RP i Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, przy wsparciu ZRP.

Podczas spotkania omówione zostały zagadnienia z zakresu ochrony praw własności intelektualnej, takie jak: znaki towarowe, patenty, wzory przemysłowe i wzory użytkowe.

Szkolenie miało charakter zamknięty i było dedykowane głównie firmom rzemieślniczym. Spotkanie otworzyła Prezes Urzędu Patentowego Pani Edyta Demby-Siwek, która zachęcała do szerszego interesowania się wypracowywanymi w firmach rzemieślniczych prawami intelektualnymi jako istotną wartością dodaną każdej firmy związaną z jej tradycją i reputacją.

Pleskot Radosław UPRP - Prezentacja pobierz

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018