Nowy Przemysł EXPO

Nowy Przemysł Expo to wydarzenie poświęcone idei Przemysłu 4.0 i o tym, jak dostosować firmę do nowych technologii. Eksperci i menedżerowie oraz przede wszystkim specjaliści o rzadkich kompetencjach spotkają się w dniach 26-28 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W ramach trzydniowego Nowego Przemysłu Expo odbędą się sesje poświęcone zastosowaniom nowych cyfrowych technologii w tak różnych dziedzinach jak: transport i motoryzacja, hutnictwo i chemia, energetyka i przemysł wydobywczy, ale także medycyna, czy gospodarka odpadami. Osobne wydarzenia będą poświęcone utrzymaniu ruchu w zakładzie czy technologiom spawalniczym. Szerszy kontekst dla Przemysłu 4.0 stworzą debaty o rynku pracy specjalistów, edukacji inżynierskiej i ekspansji zagranicznej polskich firm.

Podczas trzydniowego wydarzenia będą  miały miejsce konferencje ze strategicznymi debatami biznesu, polityków i ekspertów, jak również prezentacje i spotkania warsztatowe, podczas których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi z jakich narzędzi informatycznych korzystają poszczególne branże, jak efektywnie zarządzać  mediami w zakładzie przemysłowym, czy jak korzystać z technologii 3D.

Nowy Przemysł Expo odbędzie się w dniach 26-28 września 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wydarzeniami towarzyszącymi są: XV edycja Kongresu Nowego Przemysłu, Europejskie Forum Technologiczne i Konferencja Górnictwo.

Organizatorem spotkania jest Grupa PTWP SA.

Link: http://www.npexpo.pl/2018/pl/?gclid=EAIaIQobChMI4Zv53L_G3QIVCMqyCh2gVQ-wEAAYASAAEgLuFfD_BwE

(Grafika: Google)