Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych

W dniach 6-8 listopada br. w Ptak Warsaw Expo odbędą się największe w Polsce targi przemysłowe – Warsaw Industry Week. Impreza dedykowana jest przedstawicielom wielu branż przemysłu.

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, obrabiarkek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowychi produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Formuła targów łączy prezentację dużych i małych przedsiębiorstw z promocją innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu oraz konferencjami branżowymi i warsztatami. Na powierzchni ponad 48 tys. m2 będzie można spotkać 400 wystawców w specjalistycznych i profesjonalnych sektorach tematycznych m.in.  Obróbki Metali, Robotyki i Automatyki, Lakiernictwa, Narzędzi, Obróbki drewna, Hydrauliki i pneumatyki, Oprogramowania, Spawalnictwa, a także Druku 3D i Laserów 4.0. Dla firm to nieograniczone możliwości prezentacji oferty oraz miejsce nawiązywania kontaktów.

Targom towarzyszą trzy konferencje: Branży lakiernictwaModern Industry – Nowe technologie w przemyśle oraz Instrumenty Przemysłu 4.0, skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, które są zdecydowane rozwijać swoje zakłady produkcyjne i są zainteresowane poznaniem możliwości finansowania inwestycji.

Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warsaw Industry Week