Logistyka w e-commerce – film szkoleniowy zrealizowany przez PARP w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Polska Agencja Rozwoju i Przedsiębiorczości w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw zrealizowała film szkoleniowy „Logistyk w e-commerce”.

Rozmowa dziennikarki Justyny Dżbik-Kluge z dr hab. Arkadiuszem Kawą, dyrektorem Łukasiewicz – Poznańskiego Instytutu Technologicznego jest skierowana do osób, które chcą poznać podstawowe zagadnienia związane z logistyką e-commerce, szukają najnowszych trendów i wyzwań z tym związanych oraz najlepszy rozwiązań i praktyk w branży.

„Dla klienta logistyka jest istotna i faktycznie najwięksi sprzedawcy internetowi często konkurują też logistyką, czyli szybkością, darmową dostawą, czy też bezpłatnym zwrotem. Oczywiście klient często nie widzi tych operacji, bo one są w tle i tak właśnie ma logistyka funkcjonować. Logistyka nie ma być na piedestale. Ona ma po prostu wspierać sprzedaż, czy też właśnie działania marketingowe by były odpowiednio wykonane. Finalnie logistyka może być tutaj źródłem przewagi konkurencyjnej” – mówi Arkadiusz Kawa, w trakcie rozmowy dostępnej na kanale PARP na YouTube.

Prezentacja – Logistyka w e-commerce