Konkurs o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej

Kongres Firm Rodzinnych zaprasza firmy rodzinne do zgłaszania się do konkursu o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorstw, które najaktywniej podkreślają w swojej komunikacji z rynkiem, rodzinny charakter firmy prowadząc spójne i ciekawe działania promocyjne oraz w kreatywny sposób odwołują się do mitu założycielskiego.

Będzie to pierwsza edycja konkursu, lecz towarzysząca już czwartej edycji Kongresu Firm Rodzinnych – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych w Polsce spotkań adresowanych do przedsiębiorców rodzinnych.

Wyboru zwycięzców dokona niezależna Kapituła, w skład której wchodzą osoby ze świata nauki i biznesu – merytorycznie związane z firmami rodzinnymi.  W ramach tego przedsięwzięcia można  zgłosić swoją lub inną polską firmę rodzinną, której działalność w promowaniu rodzinnego charakteru przedsiębiorstwa zasługuje na uwagę.

IV edycja Kongresu Firm Rodzinnych odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2021 r. we Wrocławiu. Tematem przewodnim najbliższego kongresu jest hasło: „Gotowi na jutro”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 kwietnia 2021 r. poprzez formularz znajdujący się na stronie kongresu.  

Kongres Firm Rodzinnych jest wspólnym dziełem środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego, jedynym na Dolnym Śląsku wydarzeniem o tej skali i wadze merytorycznej adresowanym do osób z całej Polski prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm.

Zapraszamy również na fanpage Kongresu Firm Rodzinnych na Facebooku: https://www.facebook.com/KongresFirmRodzinnychWRO