Konferencja „Finansowanie ochrony środowiska z Programów UE”

Krajowy Punkt Kontaktowy LIFE Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej organizuje konferencję w trybie on-line na temat „Finansowanie ochrony środowiska z Programów UE”, która odbędzie się 7 marca 2024 w godz. 10.00-13.00.

Konferencja stanowić będzie okazję do zdobycia wiedzy na temat programów UE, z których można pozyskać dofinansowanie na projekty z obszaru ochrony środowiska. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy planują realizację projektów z obszaru ochrony środowiska, zarówno podmiotów publicznych, jak i prywatnych. Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną kluczowe informacje na temat programów LIFE, HORYZONT EUROPA, FUNDUSZ INNOWACYJNY, INTERREG, URBACT oraz Instrumentu Finansowego InvestUE na rzecz ochrony środowiska. Przedstawiona zostanie również informacja na temat czynnych i nadchodzących naborów, w których można aplikować o środki na projekty środowiskowe.

Rejestracja na Konferencję trwa do 6 marca 2024 r. do godz.12.00 pod adresem:

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/o-funduszach/szkolenia/Konferencja-on-line-Finansowanie-ochrony-srodowiska-z-Programow-UE-1