Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 14/11/2018

Konferencja Dialogu Społecznego "Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych"

Z przyjemnością zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji Rady Dialogu Społecznego "Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych", która odbędzie się 29 listopada 2018 roku w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" im. Andrzeja Bączkowskiego w Warszawie, przy ulicy Limanowskiego 23 (Sala A).

Celem konferencji jest zaprezentowanie dotychczasowych działań Rady Dialogu Społecznego i roli partnerów społecznych w kreowaniu polityki zamówień publicznych oraz przyjrzenia się kluczowym aspektom takim jak klauzule społeczne, jakość wymogu zatrudnienia, funkcja in-house w realizacji zadań publicznych, bariery napotykane przez małe i średnie przedsiębiorstwa czy rola mediacji w zamówieniach publicznych.

Data: 29 listopada 2018 roku, rejestracja od godz. 9.00
Miejsce: Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" im. Andrzeja Bączkowskiego w Warszawie, przy ulicy Limanowskiego 23 (Sala A)

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: matejek@zrp.pl  do dnia 20 listopada 2018 r.

PLAN KONFERENCJI

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018