Konferencja 9. Forum Rozwoju Mazowsza

W dniach 17-18 października 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 odbędzie się konferencja pt. „9. Forum Rozwoju Mazowsza”.

To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze warsztatowo-konferencyjnym dot. rozwoju regionu. Jego główną ideą jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań, które dzięki wsparciu Funduszy Europejskich są realizowane i wykorzystywane na Mazowszu. Forum odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Komisji Europejskiej.

Tematami przewodnimi wydarzenia będą tym razem: Region Przyszłości, Ekoregion, Człowiek i Medycyna oraz Turystyka i Kultura. Organizatorzy szczególnie zapraszają na panel z udziałem przedstawiciela KPK pt. „Wspieranie innowacyjności i przedsiębiorczości. Przykłady rozwiązań i finansowanie”. Panel odbędzie się pierwszego dnia konferencji, w godz. 13.50-14.50.

W trakcie konferencji będzie także możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK udzielających kompleksowej informacji o instrumentach finansowych programów UE w Polsce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stanowisko eksperckie KPK.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.
Informacje o wydarzeniu: http://www.forumrozwojumazowsza.pl/
Formularz rejestracyjny: http://9forum.connectto.pl/

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z MJWPU: (22) 542 20 00, forum@mazowia.eu.

Organizator wydarzenia: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.
Partner wydarzenia: Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unijnych