Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 03/08/2021

IV Forum Szkół Rzemiosła - wydawnictwo pokonferencyjne

Zapraszamy do zapoznania się w wydawnictwem pokonferencyjnym "IV Forum Szkół Rzemiosła - Przygotowanie zawodowe dostawcą wykwalifikowanych kadr dla gospodarki i rynku pracy".

Publikacja jest owocem IV Forum Szkół Rzemiosła, które odbyło się w formie webinarium 17 marca 2021 r. Tegoroczne Forum zdominowały tematy związane z funkcjonowaniem szkoły w okresie ograniczenia jej działania w stanie epidemii, dodatkowo uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z tematami dot. zwiększania atrakcyjności szkół rzemiosła poprzez zapewnianie drożności procesu kształcenia zawodowego i płynnego przechodzenia młodzieży do różnych form edukacji czy łączenia kształcenia zawodowego ze szkolnictwem wyższym. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele izb, cechów oraz branżowych szkół rzemieślniczych z całej Polski.

Materiały do pobrania TUTAJ

Publikacja sfinansowana ze środków budżetu państwa przenaczonych na realizację zadań strony pracownikó i strony pracodawców Rady Dialogu Społecznego.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018