II Spotkanie „Rok w dialogu”

Serdecznie zapraszamy na II Spotkanie „Rok w dialogu” promujące dialog społeczny i podsumowujące ważne dla partnerów społecznych, w szczególności organizacji pracodawców rzemieślników, wydarzenia legislacyjne roku 2019 z udziałem Rady Dialogu Społecznego, które odbędzie się w Warszawie, w siedzibie ZRP przy ul. Miodowej 14, w dniach 9-10 grudnia 2019 r. Program ramowy i formularz rejestracyjny w załączeniu.

W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele rzemiosła w zespołach problemowych RDS oraz struktury organizacyjnej ZRP jak również inni interesariusze. Gościem specjalnym spotkania – będzie Kardynał Kazimierz Nycz, Arcybiskup Metropolita Warszawski.

W programie m.in.: Najważniejsze zmiany legislacyjne roku 2019 z udziałem RDS, Wzmacnianie potencjału organizacji partnerów społecznych, Panel ekspertów: Rynek pracy w Polsce – jakich zmian potrzebuje, Wyzwania 2020 – rola Rady Dialogu Społecznego, Jak wdrażać regulacje ustawowe w praktyce, Firma jako wspólnota budowana w dialogu – Pracodawcy w myśli i nauczaniu Jana Pawła II.

Gospodarzem Spotkania będzie Jan Gogolewski, Prezes Związku Rzemiosła Polskiego, Wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego.

Spotkanie finansowane z udziałem środków Rady Dialogu Społecznego.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń na załączonym formularzu do 6 grudnia.

Program: https://bit.ly/34MRM4m

Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/2qmKKV4