„Get Ready for Japan” rusza nabór na szkolenie

Centrum Współpracy Przemysłowej UE-Japonia zaprasza do udziału w dwutygodniowym programie szkoleniowym „Get Ready for Japan” na temat japońskiej kultury biznesowej.

W tym roku ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID – 19 szkolenie odbędzie w się w formule on-line.  Celem szkolenia jest pomoc uczestnikom w lepszym zrozumieniu specyfiki prowadzenia działalności gospodarczej w Japonii. Dwutygodniowy program „Get Ready for Japan” skupia się na zarządzaniu biznesem i składa się z kombinacji wykładów, wirtualnych studiów przypadku i spotkań. Ma to na celu pomoc uczestnikom w uzyskaniu dokładnych informacji na temat rzeczywistych warunków japońskiego biznesu poprzez praktyczną analizę i badania. Uczestnicy będą mieli okazję do dyskusji z japońskimi menadżerami na temat podejmowania decyzji, oraz metod zarządzania zespołem w Japonii.

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP oraz startupów, którzy m.in. planują przenieść działalność do Japonii, rozważają wejście na japoński rynek, lub po prostu chcą poznać japońskie praktyki zarządzania.

W celu zapewnienia indywidualnego podejścia uczestnikom, liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona do 14 osób.

  • Termin szkolenia: 31 maja – 11 czerwca 2021 r.
  • Termin zgłoszeń: do 15 kwietnia 2021 r. (czwartek)

Formularz aplikacyjny znajda Państwo TUTAJ

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie https://www.eu-japan.eu/events/get-ready-for-japan-training-programme