Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju, 30 maja – 5 czerwca 2019 r.

Rusza piąta edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (ESDW), który będzie trwał od 30 maja do 5 czerwca 2019 r. Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona podmiotów, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym m.in. agencji rządowych, samorządów, ośrodków badawczych, instytucji edukacyjnych, w tym szkół i uczelni wyższych, muzeów, przedsiębiorstw, fundacji oraz organizacji pozarządowych, a także osób indywidualnych.

Już teraz jest możliwość rejestracji wszelkich inicjatyw, które przyczyniają się do promowania zrównoważonego rozwoju i wdrażania Celów Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030. Wystarczy zaproponować działanie (konferencję, wystawę, projekt filmowy, działanie społeczne, inicjatywę biznesową, projekt edukacyjny itp.), które wpisze się w wspomniany wyżej cel. Pomysł należy zarejestrować na europejskiej platformie www.esdw.eu. a następnie zrealizować w dniach 30 maja – 5 czerwca br.

W przypadku pytań można kontaktować się z panią Aleksandrą Mazur, telefon (22) 369 26 52, email: aleksandra.mazur@mos.gov.pl.

ULOTKA

LIST MINISTRA ŚRODOWISKA

LOGO